25 Haziran 2017

Sabancı Üniversitesi öğrencilerine özel Lisansüstü Programları Tanıtım Günleri

Sabancı Üniversitesi öğrencilerine özel Lisansüstü Programları Tanıtım Günleri  

Sabancı Üniversitesi öğrencilerine özel olarak düzenlenen Lisansüstü Programları Tanıtım Günleri 9-10 Mart 2017 tarihinde YBF G013-14'te gerçekleşecek. 

 

9 Mart Perşembe günü başlayacak ve iki gün sürecek olan Lisansüstü Programları Tanıtım Günleri'nde, Sabancı Üniversitesi öğrencilerine Profesyonel YL programları ve Tezli Lisansüstü programları hakkında bilgi verilecek. 

Sabancı Üniversitesi öğretim üyelerinin yapacakları tanıtım sunumlarının ardından düzenlenecek soru cevap kısmı ile öğrenciler, program başvuru tarihleri ve koşulları, önceden alabilecekleri dersler gibi merak ettikleri bir çok sorunun cevabına ulaşabilecekler.  

Tarih: 9 – 10 Mart 2017

Yer: Yönetim Bilimleri Fakültesi G013-14   

Lisansüstü Programları Tanıtım Günleri Programı aşağıdaki gibidir:  

9 Mart 2017 Perşembe

Profesyonel YL Programları

09.30 – 10:00:

MBA Programları (EMBA – PMBA – Full Time MBA)

(Yusuf Soner)

10.00 – 10:30:

Finans Yüksek Lisans Programı (Yusuf Soner)

10:30 – 11:00:

Veri Analitiği (H. Sait Ölmez)

11:00 – 11:30:

Bilişim Teknolojileri (H. Sait Ölmez)

11:30 – 12:00:

Enerji Teknolojileri ve Yönetimi (Murat Kaya)

12.00 – 13.00 Öğle Yemeği Arası

13:00 – 13:30:

Marka Pratikleri (Fisun Bargu Soner)

13:30 – 14:00:

Bilişim Teknolojileri (Altuğ Tanaltay – Ahmet Demirelli)

14:00 – 14:30:

Enerji Teknolojileri ve Yönetimi (Murat Kaya)

10 Mart 2017 Cuma

Tezli Lisansüstü Programları

09.30 – 10:00:

İş Analitiği (Raha Akhavan Tabatabaei)

10.00 – 10:30:

Malzeme Bilimi ve Nano Mühendisliği  (Özge Akbulut)

10:30 – 11:00:

Endüstri Mühendisliği (Tonguç Ünlüyurt)

11:00 – 11:30:

Fizik (Emrah Kalemci)

11:30 – 12:00:

Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği (Esra Erdem)

12.00 – 13.00 Öğle Yemeği Arası

13:00 – 13:30:

Elektronik Mühendisliği (Özgür Erçetin)

13:30 – 14:00:

Matematik (Kağan Kurşungöz)

14:00 – 14:30:

Mekatronik Mühendisliği (Ali Koşar)

14:30 – 15:00:

Üretim Mühendisliği (Erhan Budak)

15:00 – 15:30:

Moleküler Biyoloji, Genetik ve Biyomühendislik

(Selim Çetiner)