Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi öğrencimiz Mehmet Kani Polat, 12-18 Ocak 2023 tarihleri arasında Konya'da yapılan Büyükler Türkiye Taekwondo Turnuvası'nda Şampiyon oldu.
![ogrenci_basari-3](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/ogrenci_basari-3_0.jpg)
Öğrencimizi tebrik ederiz.
Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi öğrencimiz Mehmet Kani Polat, 12-18 Ocak 2023 tarihleri arasında Konya'da yapılan Büyükler Türkiye Taekwondo Turnuvası'nda Şampiyon oldu.
Öğrencimizi tebrik ederiz.