Bahar dönemi başlangıcında Sabancı Üniversitesi’ne gelen uluslararası değişim öğrencileri, kampüste fakülte dekanlarıyla buluştu.
![Değişim Öğrencileri](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/degisim.png)
Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Meltem Müftüler-Baç, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Erkay Savaş ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Nihat Kasap öğrencilerle bir araya geldi.
![Meltem Müftüler-Baç](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/meltem-muftuler_bac_0.jpg)
![Erkay Savaş](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/erkay-hoca.jpg)
Gerçekleşen etkinlikte öğrenciler, dekanlarımızla tanıştı ve fakültelerimiz hakkında bilgi aldı. Keyifli ve verimli geçen buluşma, uluslararası öğrenci değişimini desteklememizde önemli bir adım oldu.