Temel Geliştirme Direktörlüğü, 2020 yılında, pandemi döneminde, özel bir girişim başlatarak öğrencileri gelecekteki kendilerine mektup yazmaya davet etti. Öğrencilerden bu girişim kapsamında hayallerini, umutlarını ve hedeflerini kaleme almaları istendi.
![letter](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/letter-to-the-future.png)
Öğrencilerden, mezun olurken, dört yıl önceki kendilerinden gelen mektupları okumaları ve o anı paylaşmaların istendi. "Geleceğe Mektuptan Mezuniyet Anına" uzanan bu anlamlı yolculuktan küçük kesitler izlemek isterseniz, videoya buradan ulaşabilirsiniz.