Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nin Cumhuriyetimizin 100. Yılı vesilesiyle organize ettiği “Müzikus ile Atatürk’ü Anma Dinletisi” çok sayıda seyircinin katılımıyla gerçekleşti.
![Müzikus Konser](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/1_11.jpg)
SUSAM’da gerçekleşen dinleti, Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Meltem Müftüler-Baç’ın açılış konuşması ile başladı. Konuşmanın ardından Müzikus ekibi, Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirerek programına başladı. Program, Korosu ’23 performansı ile devam etti.
![Dinleti](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/3_6.jpg)
![Dinleti](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/4_4.jpg)
![Atatürk Dinleti](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/5_3.jpg)