SSBF öğretim üyesi Emre Selçuk, sosyal psikoloji alanında araştırma makaleleri yayınlayan başlıca dergilerden Personality and Social Psychology Bulletin’in (PSPB) Eş Editörü olarak atandı.
![Emre Selçuk](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/emreselcukgazetesu.jpg)
Bir diğer önde gelen araştırma dergisi Journal of Personality and Social Psychology’nin Yardımcı Editörlüğü’nü halen sürdüren Emre Selçuk bu görevini 31 Aralık 2024’te tamamlayacak. PSPB’deki yeni görevine 1 Ocak 2025’te başlayacak olan Emre Selçuk bu görevinde diğer editörler Yuen Huo (University of California, Los Angeles), Michael Kraus (Northwestern University), ve Gregory Webster (University of Florida) ile birlikte çalışacak.