Müzikus bünyesinde yıllardır devam eden geleneksel bir koro projesi olan KoroSU, 26 Ekim 2023, Çarşamba günü “KoroSu Cumhuriyet Bayramı” kutlaması kapsamında yemekhane ve Bilgi Merkezi’nde ik ayrı pop-up konser verdi.
![KoroSu Cumhuriyet Bayramı](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/1_9.jpg)
KoroSU’23 ekibi tarafından yaklaşık bir aydır hazırlanan Cumhuriyet Bayramımızın 100. Yılı Özel Pop-Up konserinde; Cumhuriyet Bayramımızın anlam ve önemini vurgulayan, Cumhuriyet ruhunu canlandıran “Onuncu Yıl Marşı" ile "İleri Marşı ve Kızılcıklar Oldu mu?” parçaları seslendirildi.
![KoroSU Yemekhane Konseri](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/2_8.jpg)
Müzikus KoroSU’23 ekibi, 7 Kasım’da SUSAM’da Atatürk’ü Anma Dinletisi ile tekrar performans sergileyecek.