Subject-Based Discussion başlıyor...
ASP Subject-Based Discussion 2 Mart 2017 Perşembe günü Leyla Neyzi'nin "Memory, Youth and Reconciliation: Voices from the Field" başlıklı sunumu ile başlıyor.
Leyla Neyzi'nin “Speaking to One Another: Oral History Contributing to Armenian-Turkish Reconciliation” ve “Young People Speak Out: The Contribution of Oral History to Facing the Past, Reconciliation and Democratization in Turkey" konulu iki uluslararası projede gençlerle beraber çalışma deneyimlerini anlatılacağı sunum 2 Mart 2017 Perşembe günü saat 13.40'da FENS G032'de gerçekleşecek.
Subject-Based Discussions'ın 2016-2017 bahar dönemi programı aşağıdaki gibidir:
2 Mart 2017- Leyla Neyzi- Memory, Youth and Reconciliation: Voices from the Field
21 Mart 2017- Wiebke Hohberger- Syrian Refugees in Turkey: Current Efforts in the Field of Higher Education
20 Nisan 2017- Ali Nihat Eken- Film Literacy
27 Nisan 2017- Cenk Özbay- Contemporary Istanbul