TÜBİTAK TEYDEB Başkan Yardımcısı Dr. Alp Eren Yurtseven, SUNUM ve TÜBİTAK işbirliği ile düzenlenen "TÜBİTAK TEYDEB 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı"nda program hakkında bilgilendirme yapacak. 3 Ekim Salı günü 13:00-14:30 saatlerinde ZOOM'da düzenlenecek etkinlikte, Dr. Alp Eren Yurtseven, çağrı programı konusunda ayrıntılı bilgi verecek ve soruları yanıtlayacak.
![SUNUM-TUBITAK Bilgi Toplantısı](/sites/gazetesu.sabanciuniv.edu/files/inline-images/tubitak-1505-bilgi-gunu-sm.jpg)
Program, üniversite, araştırma altyapısı, kamu araştırma merkez ve enstitülerindeki bilgi birikimi ve teknolojinin, ürüne ya da sürece dönüştürülerek sanayiye aktarılması yoluyla ticarileştirilmesine katkı sağlamayı amaçlıyor.
Üniversite - sanayi işbirliği konularına ilgi duyan, programın yapısını ve başvuru sürecini öğrenmek isteyen tüm paydaşlarımızı bekleriz.
Katılım herkese açık ve ücretsizdir.
Kayıt için https://otolab.sabanciuniv.edu/SUNUMActivityRegistrationForm